Homreal | REZERVOVANE!

REZERVOVANE!

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej časti mesta, kúsok od City Park Trnava. Na pozemku sa nachádza zdravá murovaná garáž a časť starého domu, kde sú už minimálne náklady k začatiu výstavby nového RD. Súčasťou predaja pozemku je projekt na stavebné povolenie aj s realizačným projektom.

Projekt bol vypracovaný Architektom. Projekt je šitý na mieru pozemku a vyzdvihuje hlavne jeho kvality a prednosti. Projekt je však stále možné upravovať podľa vlastných predstáv kupujúceho. Projekte rodinného domu ráta z časti - 2 nadzemné podlažia 4x spálňa + obývacia izba s kuchyňou.

Na 2 nadzemnom podlaží sa budú nachádzať, spálňa, veľká presvetlená izba vhodná ako pracovná / ateliér / priestranná veľká detská izba, centrálny šatník, kúpeľňa s WC.

Na spodnom podlaží sa nachádza obývacia izba s kuchyňou, špajza, kúpeľňa s WC, samostatné WC, 2x spálňa. Z tohto podlažia je východ na terasu s prístupom do záhrady. Projekt je určený aj pre náročnejšieho klienta Charakterizujú ho kvalitné, moderné riešenia, veľké okná a špičkovú dispozíciu bez kompromisov.

Pozemok je napojený na všetky potrebné inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) Pozemok má rozlohu 501m2 je rovinatý v obdĺžnikovom tvare. Podľa projektu je možnosť parkovania 2 aut na pozemku + 1 auto v garáži.

Výhody pozemku:
- Tichá lokalita
- Kúsok do centra mesta
- Veľmi milí susedia
- Obojsmerna široká cesta pred domom
- Projekt pripravený na podanie stavebného povolenia.

Cena pozemku vrátane projektu je 165.000,-EUR / v cene je zahrnutý právny servis aj provízia pre RK. Jana Homolová 0911 188 789 homolova@homreal.sk


Cena 165 000,00 EUR
Cena za meter 0,00 €/m2
Kategória Pozemok pre rodinné domy
Plocha pozemku 501 m2
Energetický certifikát Nemá
Materiál Neuvedený
Stav nehnuteľnosti Neuvedený
Lokalita nehnuteľnosti Trnava
Dátum pridania 15. Januára 2021

Maklér

Mgr. Jana Homolová, RSc.

Mgr. Jana Homolová, RSc.

homolova@homreal.sk

Info: 0911 188 789


Copyright © 2018