Homreal | Rezervovaný

Rezervovaný

Máme pre Vás novú ponuku, kvalitnú novostavbu 4 izb. rodinného domu v novej lokalite na ul. Javorová alej v obci Kaplna. Rodinný dom má úžitkovú plochu 105,9 m2 a je postavený na pozemku s rozlohou 500 m2.

Dispozične riešenie domu je rozdelene na nočnú a dennú časť, vstupná chodba v ktorej sa nachádza technická miestnosť, nasleduje veľká presvetlená obývacia izba s dvoma francúzskymi oknami, ktorá je spojená s kuchyňou, v chodbe sa nachádza samostatná veľká kúpeľňa, centrálny šatník, v dome sú tri nepriechodné spálne, jedna spálňa má aj samostatnú kúpeľňu s WC.

V celom dome sú použité kvalitné materiály. Dom je postavený podľa projektu : podlahové vykurovanie – teplovodné na plynový kotol – zn. Buderus, kvalitné okná zn. INCON – exkluzíve 7 komorové trojsklo, strešná krytina zn. BRAMAC, izolácia stropu je 40 cm ISOVER, sadrové omietky, interiér je vymaľovaný s bielou farbou, predpríprava exteriérových žalúzii a klimatizácie, predpríprava na krb, zateplenie domu je 16 cm polystyrén a silikónová fasádna farba. Dom je postavený z tehly zn. Protherm 38 cm. Krov strechy je klasický drevený (nie väzníkový).

Dom je napojený na IS: elektrika, plyn, obecný vodovod a čistička odpadových vôd. Rodinný dom sa predáva dokončený do štádia holodomu so zateplením a fasádnou farbou. Cena Dohodou. V prípade záujmu nás kontaktujte 0911 188 789 Jana Homolová ¬/ homolova@homreal.sk / www.homreal.sk


Cena Cena na vyžiadanie
Kategória Rodinný dom
Novostavba Áno
Plocha pozemku 500 m2
Úžitková plocha 106 m2
Energetický certifikát Áno
Materiál Tehla
Stav nehnuteľnosti Neuvedený
Lokalita nehnuteľnosti Kaplna
Dátum pridania 01. Decembra 2020

Maklér

Mgr. Jana Homolová, RSc.

Mgr. Jana Homolová, RSc.

homolova@homreal.sk

Info: 0911 188 789


Copyright © 2018