Homreal | REZERVOVANÝ!

REZERVOVANÝ!

Hľadáte jedinečné bývanie pre Vás a Vašu rodinu? Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izb. rodinného domu v tichej časti obce Hrnčiarovce nad Parnou. Rodinný dom má úžitkovú plochu 111,07 m2 a vynikajúce dispozičné riešenie, ktoré je logicky usporiadané na vytvorenie ideálneho domova. Novostavba rodinného domu typu bungalow - č. projektu 1871. Rodinný dom je postavený na jedinečnom pozemku na konci ktorého tečie potok, susedia sú iba z jednej strany, čo znamená dokonalé súkromie a ticho. Pozemok má rozlohu 470 m2.

Dispozične riešenie domu je rozdelene na dennú a nočnú časť. Vstup do domu tvorí predsieň v ktorej je technická miestnosť a mala kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Do ulice sú dve izby, každá ma rozlohu 14m2. V dennej časti domu je veľká obývacia izba s kuchynským kútom a špajzou, spolu tvoria rozlohu 36m2. V obývacej izbe je vstup do spálne ktorá má súkromnú kúpeľňu s WC a veľký šatník. V obývacej izbe je aj predpríprava na krb.

Novostavba je postavená z kvalitných materiálov, podľa projektu. V celom dome je riešené podlahové vykurovanie – teplovodné na plynový kotol – zn. Buderus, kvalitné okná zn. INCON – exklusive 7 komorové trojsklo, strešná krytina zn. BRAMAC, izolácia stropu je 40 cm ISOVER, sadrové omietky, interiér je vymaľovaný s bielou farbou, predpríprava exteriérových žalúzii a klimatizácie, predpríprava na krb, zateplenie domu je 16 cm polystyrén a silikónová fasádna farba. Dom je postavený z tehly zn. Protherm 38 cm. Krov strechy je klasický drevený (nie väzníkový). Dom je napojený na IS: elektrika, plyn, obecný vodovod a kanalizácia.

 

Rodinný dom je dokončený do štádia holodomu s novým znaleckým posudkom pre kupujúcich. Cena novostavby je 230.000,- EUR. V prípade záujmu nás kontaktujte 0911 188 789 Jana Homolová ­/ homolova@homreal.sk / www.homreal.sk


Cena 230 000,00 EUR
Cena za meter 2232,05 €/m2
Kategória Rodinný dom
Plocha pozemku 470 m2
Úžitková plocha 112 m2
Energetický certifikát Áno
Materiál Tehla
Stav nehnuteľnosti Neuvedený
Lokalita nehnuteľnosti Hrnčiarovce nad Parnou
Dátum pridania 24. Novembra 2020

Maklér

Mgr. Jana Homolová, RSc.

Mgr. Jana Homolová, RSc.

homolova@homreal.sk

Info: 0911 188 789


Copyright © 2018