Homreal | Rodinný domček v Pavliciach

Rodinný domček v Pavliciach

HOMreal realitná kancelária ponúka na predaj starší domček v dedinke Pavlice. Pavlice sa nachádzajú v Trnavskom okrese na hlavnom ťahu do Trnavy. Z vedľajšej dediny Voderady sa veľmi rýchlo dostanete na diaľnicu D1. Dedinka je menšia a dom sa nachádza v tichej časti dediny. V dedine sa nachádzajú potraviny, materská škola, futbalové ihrisko, detské ihrisko, kostol.

Celková rozloha pozemku je 1 225 m2, z ktorej zastavanú plochu s nádvorím tvorí 787 m2.
Na pozemku je krásna zatrávnená záhrada, vhodná aj na stavbu nového rodinného domu. Postavený v roku 1975 z pálenej tehly. Rodinný dom je tiež vhodné využívať aj ako víkendovú chalupu.

Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej predsiene, troch veľkých nepriechodných izieb, samostatnej kúpeľne s vaňou, samostatným WC, dlhá presklenená chodba, kuchyňa s komorou, pivnica a povala. Kúrenie formou plechových radiátorov, v kuchyni sa nachádzajú staršie kachle na pevné palivo. RD je napojený na obecnú vodu, ale tiež sa tu nachádza studňa, ktorá je vedená až do záhrady. V dome sa nachádza aj plynová prípojka a tiež je napojený na obecnú kanalizáciu. V izbách sú pvc podlahy a vo zvyšných častiach domu dlažba. Na stenách Vás určte zaujme starý štýl malovky formou valčekou a ručnej tvorby.

Cena nehnuteľnosti je 130 000 + provízia RK.

V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania je priestor na dohodu.

Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky ma môžte kontaktovať na emailovej adrese: muller@homreal.sk alebo na tel. č. 0907 626 378


Kategória Rodinný dom
Cena dohodou Áno
Zastavaná plocha 787 m2
Plocha pozemku 1225 m2
Materiál Tehla
Stav nehnuteľnosti Pôvodný
Lokalita nehnuteľnosti Pavlice
Dátum pridania 07. Augusta 2020

Vlastnosti

  • Pivnica

Maklér

Lucia Müller

Lucia Müller

muller@homreal.sk

Info: 0907 626 378


Copyright © 2018