Homreal | Ak hľadáte pekný rodinný dom bez investícií a s okamžitým nasťahovaním, pozrite si našu ponuku v Križovanoch nad Dudváhom!

Ak hľadáte pekný rodinný dom bez investícií a s okamžitým nasťahovaním, pozrite si našu ponuku v Križovanoch nad Dudváhom!

HOMreal vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3.5 izbový rodinný dom, ktorý je čiastočne podpivničený. Situovaný na upravenom slnečnom pozemku o rozlohe 840m2 v obci Križovany nad Dudváhom približne 9km od Trnavy s veľmi dobrým napojením na R1. Dom sa nachádza v tichej ulici mimo hlavnej cesty. Zastavaná plocha domu je 145 m2 a úžitková plocha je 114m2.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, priestranná kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a WC, pracovňa, komora so vstupom na povalu, detská izba, obývačka, spálňa. Štvrtá izba má samostatný vchod zo záhrady, ktorá je momentálne využívaná ako dielňa. Dom je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná s hliníkovými elektrickými žalúziami, nová strecha, zateplenie s fasádou, nový plynový kotol, radiátory, znížené stropy so sadrokartónom, elektroinštalácia, interiérové dvere a obložkové zárubne, na mieru zhotovená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, plávajúce podlahy, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa (sanita, obklady aj dlažba). Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecná voda, plyn, elektrika, kanalizácia a vlastná studňa.

Záhrada je využitá z časti na relaxačnú časť, kde je aj jazierko s letným posedením a časť sa využíva na úžitkovú, kde je drevený záhradný domček. Na pozemku je aj prístrešok na dve auta.

Cena domu je 240.000,-€ / vrátane právneho servisu aj provízie pre RK.
Pre viac informácií nás kontaktujte Jana Homolová 0911 188 789 homolova@homreal.sk


Cena 240 000,00 EUR
Cena za meter 2324,56 €/m2
Kategória Rodinný dom
Zastavaná plocha 145 m2
Plocha pozemku 840 m2
Úžitková plocha 114 m2
Materiál Tehla
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Lokalita nehnuteľnosti Križovany nad Dudváhom
Dátum pridania 16. Januára 2023

Maklér

Mgr. Jana Homolová, RSc.

Mgr. Jana Homolová, RSc.

homolova@homreal.sk

Info: 0911 188 789


Copyright © 2018