Homreal | Novostavba na predaj v Sládkovičove

Novostavba na predaj v Sládkovičove

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v meste Sládkovičovo, ktorý stojí na pozemku o celkovej výmere 608 m2. Nehnuteľnosti sú momentálne vo výstavbe, plánovaná dostavba do stavu holodom je do konca roka 2021.

Dispozícia nehnuteľností pozostáva zo vstupnej haly, dennej a nočnej časti. V nočnej časti sú tri nepriechodné izby, kúpeľňa, technická miestnosť a samostatné WC. Denná časť tvorí zhruba polovicu domu, kde sa nachádza kuchyňa, špajza, jedáleň a na celú šírku domu obývačka. Okolo domu je dosť priestoru na prípadnú dostavbu garáže, altánku, poprípade terasu, či bazén.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú v tichej novovzniknutej ulici na okraji mesta Sládkovičovo. Mesto Sládkovičovo sa nachádza zhruba 20 minút od TT, 10 minút od SC a 5 minút od GA. Má výbornú občiansku vybavenosť. Nájdete tu materskú, základnú aj vysokú školu, poštu potraviny, kvetinárstvo, drogéria, textil, obuv, papierníctvo, bicyklový obchod aj servis alebo bázénové potreby a mnoho ďalšieho. Keďže sú nehnuteľnosti zatiaľ v štádiu základovej dosky a v jednom prípade už aj obvodové múry, nový majiteľ má možnosť si posunúť priečky, vybrať farbu strechy, okien, či vchodových dverí podľa svojich predstáv.

Cena nehnuteľnosti je 145 000,- EUR, cena zahŕňa realitné a právnické služby.

Taktiež Vám vieme pomôcť aj s vybavením hypotekárneho úveru.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať: Mgr. Lucia Műller - muller@homreal.sk alebo na tel. č. 0907 626 378.


Cena 155 000,00 EUR
Cena za meter 0,00 €/m2
Kategória Rodinný dom
Novostavba Áno
Zastavaná plocha 115 m2
Plocha pozemku 608 m2
Energetický certifikát Nemá
Materiál Tehla
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe
Lokalita nehnuteľnosti Sládkovičovo
Dátum pridania 15. Marca 2021

Maklér

Lucia Müller

Lucia Müller

muller@homreal.sk

Info: 0907 626 378


Copyright © 2018