Homreal | REZERVOVANE!

REZERVOVANE!

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám realitná kancelária HOMreal s.r.o. ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v Sládkovičove.

Novostavba sa nachádza v novovytvorenej tichej časti na okraji mesta Sládkovičovo. Rodinný dom je riešený ako samostatne stojaci objekt a je jednopodlažný. Z troch strán oplotený kvalitným betónovým plotom od firmy REMU s.r.o. Dispozícia domu pozostáva z dennej a nočnej časti. Z obývacej izby je prístupná terasa. Hneď po vstupe do rodinného domu vás očarí veľká predsieň s toaletou pre návštevu. V dennej časti je obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a komora.

V nočnej časti sa nachádza technická miestnosť, kúpeľňa a 3 izby. Rodinný dom je v osobnom vlastníctve. FÁZA HOLODOM plus OBSAHUJE: - elektro inštaláciu podla PD + bleskozvod - prípojky do domu (elektrika, voda, plyn) - okna 5 komorové s trojsklom - omietky steny a stropy - rozvody vody a odpadu podla PD - podlahové kureniec teplovodné s 10 cm polystyrénom - poter cementový 6-7 cm - rekuperácia podla PD - minerálna vlna nad strop 40 cm podla PD (izolácia) - podbitie strechy s OSB doskami - zateplenie obvodových stien z polystyrénu 15 cm - sokel s XPS 10 cm - celoplošne zasieťkovanie polystyrénu a sokla s rohovými lištami bez fasádnej farby - predná a zadná terasa - revízne správy (elektrika, voda a odpady, plyn, komín) Občianska vybavenosť mesta Sládkovičovo je veľmi dobrá.

V tesnej blízkosti sú potraviny. Mesto Sládkovičovo sa nachádza približne 8 km od Galanty, 19 km od Senca a 26 km od Trnavy.

Pre viac informácii poprípade dohodnúť obhliadku ma môžete kontaktovať na emaily muller@homreal.sk alebo na telefónnom čísle 0907 626 378 - Mgr. Lucia Műller


Cena 145 000,00 EUR
Cena za meter 1330,28 €/m2
Kategória Rodinný dom
Novostavba Áno
Plocha pozemku 608 m2
Úžitková plocha 109 m2
Materiál Neuvedený
Stav nehnuteľnosti Neuvedený
Lokalita nehnuteľnosti Sládkovičovo
Dátum pridania 02. Marca 2020

Maklér

Lucia Müller

Lucia Müller

muller@homreal.sk

Info: 0907 626 378


Copyright © 2018